Oh just a little info about ice cream day 09- it was fcking successful!! We ordered 6 tubs of ice cream, spent $80 in total (ingredients) and made approx $200 in 15 mins ^________________^ next year's aim: MORE ice cream
any suggestions for a awesome-er ice cream day?
THANKS EVERYONE FOR YOUR SWEET CAVITY TEETH!! <33333